ISKRA Акумулаторски тример IX-MT36

ISKRA Акумулаторски тример IX-MT36

АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР IX-MT36

ISKRA Акумулаторски тример IX-MT36

11,999 ден

Има

11,999 ден

Достапност: Има SKU: 180280

Опис

ISKRA Акумулаторски тример IX-MT36

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина во празно: 7500 вртежи во минута
• Продолжеток глава со конец
– Макс. дијаметар на конец: Ø 1,6 мм
– Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Продолжеток глава со метално сечило
– Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин
• Димензии на пакувањето (во мм): 1020 (L) x 345 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: