ISKRA Акумулаторски повеќенаменски сет за градина IX-MT36A

ISKRA Акумулаторски повеќенаменски сет за градина IX-MT36A

АКУМУЛАТОРСКИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СЕТ ЗА ГРАДИНА IX-MT36A

ISKRA Акумулаторски повеќенаменски сет за градина IX-MT36A

14,999 ден

Има

14,999 ден

Достапност: Има SKU: 180281

Опис

ISKRA Акумулаторски повеќенаменски сет за градина IX-MT36A

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина во празно: 7500 вртежи во минута
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин

• Додатоци:
• Продолжеток глава со конец
– Макс. дијаметар на конец: Ø 1,6 мм
– Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Продолжеток глава со метално сечило
– Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
• Продолжеток – пила за гранки
– Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 “”)
– Чекор наланец: 9.525 mm (3/8 “”)
– Должина на мечот: 203 мм (8 “”)
• Продолжеток – тример за жива ограда
– Должина на сечење: 400 мм

• Димензии на пакувањето (во мм): 1020 (L) x 345 (W) x 205 (H)

• 24 месеци гаранција

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: