ISKRA Акумулаторска пила со ланец IX-EC36

ISKRA Акумулаторска пила со ланец IX-EC36

АКУМУЛАТОРСКА ПИЛА СО ЛАНЕЦ IX-EC36

ISKRA Акумулаторска пила со ланец IX-EC36

10,999 ден

Има

10,999 ден

Достапност: Има SKU: 180282

Опис

ISKRA Акумулаторска пила со ланец IX-EC36

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина во празно: 11.500 вртежи во минута
• Должина на мечот: 406 mm (16 ”)
• Брзина на ланец: 21m / s
• Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8)
• Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 ”)
• Капацитет на резервоарот за масло: 75 ml
• Двојно безбедносно сопирање
• Автоматско подмачкување на ланецот
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин
• Нето тежина: приближно. 3,6 кг (со меч и ланец)
• Димензии на пакувањето (во мм): 460 (L) x 255 (Ш) x 235 (Н)

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: