ISKRA Акумулаторска дувалка за лисја IX-LB36

ISKRA Акумулаторска дувалка за лисја IX-LB36

АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА IX-LB36

ISKRA Акумулаторска дувалка за лисја IX-LB36

3,999 ден

Има

3,999 ден

Достапност: Има SKU: 180284

Опис

ISKRA Акумулаторска дувалка за лисја IX-LB36

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина во празно: 14,000 вртежи во минута
• Проток на воздух: 280 m3 / h
• Брзина на дување: 234 км на час
• Рачка од гума
• Време на траење: 25-30 мин
• Димензии на пакетот (во мм): 325 (L) x 188 (W) x 302 (H)

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: