ISKRA Аголна брусилка S1M-HF-115H-1

ISKRA Аголна брусилка S1M-HF-115H-1

Аголна брусилка S1M-HF-115H-1

ISKRA Аголна брусилка S1M-HF-115H-1

1,899 ден

Има

1,899 ден

Достапност: Има SKU: 180219

Опис

ISKRA Аголна брусилка S1M-HF-115H-1

Опис:

“• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 600W (максимум)
• Брзина: 0-11000 вртежи во минута
• Големина на дискот: Ø 115 mm
• Оска: М14
• Две дополнителни позиции на рачката
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Димензии на пакување (во mm): 295 x 123 x 107
• Нето тежина: 1,7 кг
• Бруто тежина: 1,8 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: