ISKRA Аголна брусилка GX-AG047

ISKRA Аголна брусилка GX-AG047

Аголна брусилка GX-AG047

ISKRA Аголна брусилка GX-AG047

2,499 ден

Има

2,499 ден

Достапност: Има SKU: 180218

Опис

ISKRA Аголна брусилка GX-AG047

Опис: “• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 900W (максимум)
• Брзина: 12000 вртежи во минута
• Големина на дискот: Ø 125 mm
• Оска: М14
• Две дополнителни позиции на рачката
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Димензии на пакување (во mm): 315 (L) x 135 (Ш) x 120 (H)
• Нето тежина: 1.955 кг
• Бруто тежина: 2 кг

• 24 месеци гаранција”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: