ISKRA Аголна брусилка GX-AG046-2

ISKRA Аголна брусилка GX-AG046-2

Аголна брусилка GX-AG046-2

ISKRA Аголна брусилка GX-AG046-2

1,599 ден

Има

1,599 ден

Достапност: Има SKU: 180217

Опис

ISKRA Аголна брусилка GX-AG046-2

“• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 500W (максимум)
• Брзина: 0-11.000 вртежи во минута
• Големина на дискот: Ø 115 mm
• Оска: М14
• Две дополнителни позиции на рачката
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Димензии на пакувањето (во mm): 295 x 123 x 120
• Нето тежина: 1,9 кг
• Бруто тежина: 2 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: