ICE POWER COLD Гел 75ml

ICE POWER COLD Гел 75ml

ICE POWER COLD Гел 75ml

ICE POWER COLD Гел 75ml

386 ден

Има

386 ден

Достапност: Има SKU: 150110

Опис

ICE POWER COLD Гел 75ml

 

Безбедно ослободување од болка без лекови
Погоден за целото семејство
Ефективни состојки ментол и етанол
Клинички докажана ефикасност
Ледените ладни гелови се погодни за:

-Болки во вратот и рамото
-Мускулна тензија главоболка
-Мускулни болки во грбот
-Детски растечки болки
-Нервни болки
Опоравување по физичко вежбање
Ефектот на Ice Power Cold Gel и Creme врз болката во мускулите:
1. Ладењето на Ice Power Cold Gel има оптимална комбинација на ментол и етанол
Оваа уникатна комбинација ја намалува температурата на кожата приближно 5-7 степени

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 75ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: