INTESA Пена за коса 200ml

INTESA Пена за коса 200ml

INTESA Пена за коса 200ml

97 ден

Има

97 ден

INTESA Пена за коса 200ml

Достапност: Има SKU: 022444

Опис

INTESA Пена за коса 200ml

Опис: INTESA Пена за коса.

Пена за силно зајакнување на косата со екстракт од коприва и пантенол.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: