INTESA Лак за коса 300ml

INTESA Лак за коса 300ml

INTESA Лак за коса 300ml

INTESA Лак за коса 300ml

89 ден

Има

89 ден

INTESA Лак за коса 300ml

Достапност: Има SKU: 011206

Опис

INTESA Лак за коса 300ml

Опис: Лак за коса. Лак за обликување на коса.

Нето: 300ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: