ILLY IPERESPRESSO CLASIC Кафе капсули

ILLY IPERESPRESSO CLASIC Кафе капсули

ILLY IPERESPRESSO KLASIC Kafe kapsuli

ILLY IPERESPRESSO CLASIC Кафе капсули

769 ден

Out of stock

769 ден

Илли Еспресо Капсули

Достапност: Нема на залиха SKU: 075849

Опис

ILLY IPERESPRESSO CLASIC Кафе капсули

Опис: Илли Еспресо Капсули

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: