ILIRIJA Кафеав сјај за обувки 75ml

ILIRIJA Кафеав сјај за обувки 75ml

ILIRIJA Сјај за обувки кафеав 75ml

ILIRIJA Кафеав сјај за обувки 75ml

83 ден

Има

83 ден

ILIRIJA Кафеав сјај за обувки 75ml

Достапност: Има SKU: 011541

Опис

ILIRIJA Кафеав сјај за обувки 75ml

Опис: ILIRIJA Сјај за обувки кафеав.

Сјај за обувки за сите типови кожа.

Состав: Силиконски масло, парфем, боја.

Нето: 75ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: