ILIRIJA Црн сјај за обувки 75ml

ILIRIJA Црн сјај за обувки 75ml

ILIRIJA Сјај за обувки црн 75ml

ILIRIJA Црн сјај за обувки 75ml

83 ден

Има

83 ден

ILIRIJA Црн сјај за обувки 75ml

Достапност: Има SKU: 011542

Опис

ILIRIJA Црн сјај за обувки 75ml

Опис: ILIRIJA Сјај за обувки црн.

Сјај за обувки за сите типови кожа.

Состав: Силиконски масло, парфем, боја.

Нето: 75ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: