ILIRIJA Политура чисто со пумпа 500ml

ILIRIJA Политура чисто со пумпа 500ml

ILIRIJA Политура чисто со пумпа 500ml

ILIRIJA Политура чисто со пумпа 500ml

145 ден

Out of stock

145 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 011553

Опис

ILIRIJA Политура чисто со пумпа 500ml

Опис: ILIRIJA ČISTO политура со пумпа.

Чисти и се грижи за полирани и лакирани дрвени површини и ултрапи. Достапно во пакувања од 250 ml и 500 ml со спреј или како рефил.

Состав: Вода, парафиниум ликвиум, пин-2 (3) -ен, олеинска киселина, алкохоли, C12-18, етоксилизиран, PEG-40 рицинусово масло, диметикон, мириси, 2-амино-2-метилпропанол, пропилен гликол, лимонен, cоumarine, 5-Bromo-5-nitro-1,3-dioxane.

Нето: 500ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: