ILIRIJA Политура чисто 250ml

ILIRIJA Политура чисто 250ml

ILIRIJA Политура чисто 250ml

124 ден

Има

124 ден

Достапност: Има SKU: 011554

Опис

ILIRIJA Политура чисто 250ml

Опис: ILIRIJA ČISTO политура без пумпа.

Чисти и се грижи за полирани и лакирани дрвени површини и ултрапи. Достапно во пакувања од 250 ml и 500 ml со спреј или како рефил.

Состав: Вода, парафиниум ликвиум, пин-2 (3) -ен, олеинска киселина, алкохоли, C12-18, етоксилизиран, PEG-40 рицинусово масло, диметикон, мириси, 2-амино-2-метилпропанол, пропилен гликол, лимонен, cоumarine, 5-Bromo-5-nitro-1,3-dioxane.

Нето: 250ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: