ILIRIJA Крема медицинска 48 100ml

ILIRIJA Крема медицинска 48 100ml

ILIRIJA Крема медицинска 48 100ml

107 ден

Out of stock

107 ден

ILIRIJA Крема медицинска 48 100ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 029019

Опис

ILIRIJA Крема медицинска 48 100ml

Опис: 48 часовна заштитна крема за раце која создава заштитен слој кој ја штити кожата од бактерии и нечистотии, а притоа не ја пореметува нормалната работа на кожата. Погодна за сите типови на кожа.

Нето: 100ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: