ILIRIJA Чисто за ВЦ пумпа 500ml

ILIRIJA Чисто за ВЦ пумпа 500ml

ILIRIJA Чисто за ВЦ пумпа 500ml

82 ден

Има

82 ден

ILIRIJA Чисто за ВЦ пумпа 500ml

Достапност: Има SKU: 029152

Опис

ILIRIJA Чисто за ВЦ пумпа 500ml

Опис: средство за ВЦ со пумпа

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 300ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Словенија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: