ILIRIJA Чисто за кујна пумпа 500ml

ILIRIJA Чисто за кујна пумпа 500ml

ILIRIJA Чисто за кујна пумпа 500ml

ILIRIJA Чисто за кујна пумпа 500ml

94 ден

Out of stock

94 ден

ILIRIJA Чисто за кујна пумпа 500ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 029740

Опис

ILIRIJA Чисто за кујна пумпа 500ml

Опис: средство за кујна со пумпа

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Словенија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: