ILIRIJA Кафеава боја за обувки 30ml

ILIRIJA Кафеава боја за обувки 30ml

ILIRIJA Боја за обувки кафеава 30ml

ILIRIJA Кафеава боја за обувки 30ml

56 ден

Има

56 ден

Достапност: Има SKU: 011530

Опис

ILIRIJA Кафеава боја за обувки 30ml

Опис:Боја за обувки кафеава

Состав: Означено на пакувањето

Нето:30ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Словенија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: