Играчка Стрели 881-24

Играчка Стрели 881-24

Играчка Стрели 881-24

746 ден

Има

746 ден

Достапност: Има SKU: 6006050

Опис

Играчка Стрели 881-24

Опис: Играчка сет стрели 881-24

Состав: Лак, стрели,мета.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: