Играчка Бокс BB-105

Играчка Бокс BB-105

Играчка Бокс BB-105

1,035 ден

Има

1,035 ден

Достапност: Има SKU: 6007260

Опис

Играчка Бокс BB-105

Опис: Играчка сет за играње  бокс

Состав: Сет од 2 боксерски ракавици и вреќа за удирање.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: