Иглици за хефталица OFFICE LINE 6017

Иглици за хефталица OFFICE LINE 6017

Иглици за хефталица OFFICE LINE 6017

20 ден

Има

20 ден

Iglici za heftalica Офис Лајн 6017

Достапност: Има SKU: 6001467

Опис

Иглици за хефталица OFFICE LINE 6017

 

Mетални иглици за хефталица – сребрена боја , 24/6.

 

Нето: 1000/1

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 6925444009201

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: