IDEAL SIPKA Павлака 18% 180gr

IDEAL SIPKA Павлака 18% 180gr

IDEAL SIPKA Павлака 18% 180gr

26 ден

Има

26 ден

Достапност: Има SKU: 010868

Опис

IDEAL SIPKA Павлака 18% 180gr

Опис: Идеал шипка кисела павлака 18% м.м.

Состав: Хомогенизирана павлака со 18%м.м. стартер култура.

Нето: 180gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Да се чува на температура од 0°C до +8°C.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: