IDEAL SIPKA Јогурт со 2.8% масленост 1l

IDEAL SIPKA Јогурт со 2.8% масленост 1l

IDEAL SIPKA Jogurt 2.8% Maslenost 1l

IDEAL SIPKA Јогурт со 2.8% масленост 1l

55 ден

Има

55 ден

Достапност: Има SKU: 010864

Опис

IDEAL SIPKA Јогурт со 2.8% масленост 1l

Опис: Јогурт 2,8% масленост

Нето: 1l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањeто

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: