HRANA I VINO Зачин за тавче гравче 52gr

HRANA I VINO Зачин за тавче гравче 52gr

HRANA I VINO Зачин за тавче гравче 52gr

HRANA I VINO Зачин за тавче гравче 52gr

38 ден

Има

38 ден

Достапност: Има SKU: 033138

Опис

Опис: HRANA I VINO Зачин за тавче гравче.

Мешавина од зачини за  гравче.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 52gr

Употревбливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: