HRANA I VINO Зачин за ќофте 84gr

HRANA I VINO Зачин за ќофте 84gr

HRANA I VINO Зачин за ќовте 84gr

HRANA I VINO Зачин за ќофте 84gr

48 ден

Има

48 ден

Достапност: Има SKU: 033137

Опис

Опис:  HRANA I VINO Зачин за ќовте.

Мешавина од зачини за  ќовте.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 84gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: