HRANA I VINO Зачин за гулаш 36gr

HRANA I VINO Зачин за гулаш 36gr

HRANA I VINO Зачин за гулаш 36gr

HRANA I VINO Зачин за гулаш 36gr

34 ден

Има

34 ден

Достапност: Има SKU: 033140

Опис

Опис:  HRANA I VINO Зачин за гулаш.

Мешавина од зачини за  гулаш.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 36gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: