HRANA I VINO Наша сол 350gr

HRANA I VINO Наша сол 350gr

HRANA I VINO Наша сол 350gr

HRANA I VINO Наша сол 350gr

79 ден

Има

79 ден

Достапност: Има SKU: 020290

Опис

HRANA I VINO Наша сол 350gr

Опис: Наша сол. Ситна јодирана морска сол.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 350gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: