HRANA I VINO Наша сол калиумова 100gr

HRANA I VINO Наша сол калиумова 100gr

HRANA I VINO Наша сол калиумова 100gr

HRANA I VINO Наша сол калиумова 100gr

35 ден

Има

35 ден

HRANA I VINO Наша сол 100gr

Достапност: Има SKU: 021264

Опис

HRANA I VINO Наша сол 100gr

Опис: Наша сол. Ситна јодирана морска сол.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: