Hlorotium

Hlorotium

Hlorotium


145 ден215 ден

Има


145 ден215 ден

SKU: 170111
  • Со декоративна саксија
  • Без декоративна саксија
Поништи

Одбери опција

Со декоративна саксија, Без декоративна саксија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: