HIPP Бебешка каша со ориз, зеленчук и пилешко 125gr

HIPP Бебешка каша со ориз, зеленчук и пилешко 125gr

HIPP Бебешка каша со ориз, зеленчук и пилешко 125gr

HIPP Бебешка каша со ориз, зеленчук и пилешко 125gr

68 ден

Има

68 ден

HIPP Бебешка каша со ориз, зеленчук и пилешко 125gr

Достапност: Има SKU: 031330

Опис

HIPP Бебешка каша со ориз, зеленчук и пилешко 125gr

Опис: Бебешка каша со ориз,пилешко и зеленчук

Нето: 125gr

Состав: Означено на пакувањeто.

Употребливо до: Означено на пакувањeто.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: