HIPP BАBY Шампон 200ml

HIPP BАBY Шампон 200ml

HIPP BАBY Шампон 200ml

113 ден

Има

113 ден

Достапност: Има SKU: 036136

Опис

HIPP BАBY Шампон 200ml

Опис: Хип бебешкиот шампон е благ за очите и идеален за чувствителниот скалп на вашето бебе.Ослободен е од парафинско масло,има нежен и пријатен мирис,не содржи есенцијални масла, бои и конзерванси.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200ml

Земја на поекло: Швајцарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: