HIPP BABY Купка 250ml

HIPP BABY Купка 250ml

HIPP BABY Купка 250ml

249 ден

Има

249 ден

Достапност: Има SKU: 033193

Опис

HIPP BABY Купка 250ml

Опис: Хипп купка сензитив. Особено погоден за кожа со природен био екстракт од бадем, дерматолошки одобрена.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Земја на потекло: Швајцарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: