HIPP BABY Храна од јаболко и бисквит 250gr

HIPP BABY Храна од јаболко и бисквит 250gr

HIPP BABY Храна од јаболко и бисквит 250gr

HIPP BABY Храна од јаболко и бисквит 250gr

162 ден

Out of stock

162 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 066804

Опис

HIPP BABY Храна од јаболко и бисквит 250gr

Опис:  HIPP BABY Храна од јаболко и бисквит.Идеални за помеѓу оброци: овошни HiPP бисквити со јаболко за деца со вредни органски полнозрнести житарки и без додаден шеќер.

Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери). Со калциум – важен за формирање на коските, со витамин А, Д и Б1.

Состав: Без додадени ароми, бои и конзерванси, содржи глутен.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: