HERBA Бонбони портокал 48gr

HERBA Бонбони портокал 48gr

HERBA Бонбони портокал 48gr

20 ден

Има

20 ден

Достапност: Има SKU: 012474

Опис

HERBA Бонбони портокал 48gr

Опис:Херба бонбони-освежителен вкус на вистински портокал.

Нето:48gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: