HENNESSY VS Коњак 40% 0.7ml

HENNESSY 40% VS 0.7ML

HENNESSY VS Коњак 40% 0.7ml

2,279 ден

Out of stock

2,279 ден

HENNESSY VS Коњак 40% 0.7ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 064583

Опис

HENNESSY VS Коњак 40% 0.7ml

Опис: HENNESSY 40% VS – алкохолен пијалок.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 0.7l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: