HEINZ Сос ворчестер 150ml

HEINZ Сос ворчестер 150ml

HEINZ Сос ворчестер 150ml

HEINZ Сос ворчестер 150ml

76 ден

Има

76 ден

HEINZ Сос ворчестер 150ml

Достапност: Има SKU: 030706

Опис

HEINZ Сос ворчестер 150ml

Опис: HEINZ Сос ворчестер.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  150ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Холадија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: