HEINEKEN Лименка 5*0.5l + Подарок ЧАША

HEINEKEN Лименка 5*0.5l + Подарок ЧАША

HEINEKEN Лименка 6*0.5l + Подарок ЧАША

HEINEKEN Лименка 5*0.5l + Подарок ЧАША

280 ден

Out of stock

280 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 077763

Опис

HEINEKEN Лименка 5*0.5l + Подарок ЧАША

HEINEKEN Лименка 6*0.5l + Подарок ОТВОРАЧ

Опис: Пастеризирано  пиво добиено  со комбинаца на  вода ,јачменов слад, квасец, хмељ. Пастеризирано пиво добиена  со комбинација  на  вода, јачменов  слад, квасец, хмељ.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: