HEINEKEN 0.0 Пиво безалкохолно лименка 0.33l

HEINEKEN 0.0 Пиво безалкохолно лименка 0.33l

HEINEKEN 0.0 Пиво безалкохолно лименка 0.33l

HEINEKEN 0.0 Пиво безалкохолно лименка 0.33l

40 ден

Има

40 ден

Достапност: Има SKU: 045705

Опис

HEINEKEN 0.0 Пиво безалкохолно лименка 0.33l

Опис: Светло безалкохолно пиво

Состав: Вода,јачменов слад,природна арома,екстракт од хмељ

0  % алкохол

Да се чува на суво и ладно место

Нето: 0.33l

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: