HEIDI Чоколадо со бадем и фстаци 100gr

HEIDI Чоколадо со бадем и фстаци 100gr

HEIDI Чоколадо со бадем и фстаци 100gr

HEIDI Чоколадо со бадем и фстаци 100gr

136 ден

Out of stock

136 ден

HEIDI Чоколадо со бадем и фстаци 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 070291

Опис

HEIDI Чоколадо со бадем и фстаци 100gr

Опис: бадем и фстаци

Состав: Означено на пакувањето

Нето:100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: