Хефталица SID S-7

Хефталица SID S-7

116 ден

Има

116 ден

Heftalica SID S-7

Достапност: Има SKU: 6001477

Опис

Хефталица SID S-7

 

Рачна Хефталица SID S-7

 

Состав: Метал, пластика.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 4895114110716

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: