Хефталица SID S-170

Хефталица SID S-170

Хефталица SID S-170

539 ден

Има

539 ден

Heftalica СИД С-170

Достапност: Има SKU: 6000267

Опис

Хефталица SID S-170

 

Рачна хефталица, моќност на хефтање 45 листа, користи иглички 26/6-8, 24/6-8.

 

Состав: Метал, пластика.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 4895114101707

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: