Хефталица SID S-130

Хефталица SID S-130

Хефталица SID S-130

227 ден

Има

227 ден

Heftalica СИД С-130

Достапност: Има SKU: 6003183

Опис

Хефталица SID S-130

 

Рачна хефталица, моќност на хефтање 16 листа.

 

Состав: Метал, пластика.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 4895114101301

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: