Хефталица SID C-10

Хефталица SID C-10

160 ден

Има

160 ден

Heftalica SID C-10

Достапност: Има SKU: 6001484

Опис

Хефталица SID S-10

 

Рачна хеталица SID S-10

 

Состав: Метал, пластика.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 4895114120180

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: