Хефталица SID F-9

Хефталица SID F-9

199 ден

Има

199 ден

Достапност: Има SKU: 6005262

Опис

Хефталица SID F-9

Опис: Рачна хефталица SID F-9

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: