Хефталица OFFICE LINE 502

Хефталица OFFICE LINE 502

Хефталица OFFICE LINE 502

279 ден

Има

279 ден

Heftalica Офис Лајн 502

Достапност: Има SKU: 6001407

Опис

Хефталица OFFICE LINE 502

 

Рачна хефталица, со метална конструкција,  ергономски дизајн. Моќност на хефтање 25 листа.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 3905961560020

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: