Хефталица OFFICE LINE 501

Хефталица OFFICE LINE 501

Хефталица OFFICE LINE 501

189 ден

Има

189 ден

Heftalica Офис Лајн 501

Достапност: Има SKU: 6000273

Опис

Хефталица OFFICE LINE 501

 

Рачна хефталица, со метална конструкција,  ергономски дизајн. Моќност на хефтање 20 листа.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 30905961560013

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: