Хефталица OFFICE LINE 0215

Хефталица OFFICE LINE 0215

Хефталица OFFICE LINE 0215

129 ден

Има

129 ден

Heftalica Офис Лајн 0215

Достапност: Има SKU: 6006315

Опис

Хефталица OFFICE LINE 0215

 

Рачна хефталица OFFICE LINE 0215

 

Состав: Метал

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 3900304890857

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: