Хефталица DELTA

Хефталица DELTA

Хефталица DELTA

473 ден

Има

473 ден

Heftalica Делта

Достапност: Има SKU: 6006982

Опис

Хефталица DELTA

 

Рачна хефталица, моќност на хефтање 30-35 листа. Користи иглички 24/6-8.

 

Состав: Метал, пластика.

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 869006010500907

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: