Хефталица 568

Хефталица 568

88 ден

Има

88 ден

Достапност: Има SKU: 6006314

Опис

Хефталица 568

Опис: Рачна хефталица 568

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: